Wiem że już za późno na takie dywagacje ale wpadł mi ostatnio do głowy taki pomysł na koszulki. Szczególnie a propos rozwiązania sprawy z logiem/białą gwiazdą. Może było by to rozwiązanie kompromisowe alby logo było wyszyte złotymi nićmi przynajmniej w mojej wyobraźni wyglądało by to bardzo dobrze . Myślę że skoro nie ma większej szansy na zastąpienie obecnego loga gwiazdą mogła by to być ciekawa alternatywa
Zrobiłem taki podgląd :
jestem ciekaw Waszej opinii
Uploaded with
ImageShack.us
Pozdrawiam