Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7000
Stary 05.10.2011, 14:32
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Teraz uda nam się sprawdzić przepowiednie "ekspertów ekonomii", którzy wróżyli, że ceny na Odense to była głupota bo przecież lepiej było dać "dwa razy tańsze bilety, przyszłoby dwa razy więcej kibiców, kasa byłaby taka sama, a o ile lepiej by to wyglądało".

No to teraz mamy prawie dwa razy tańsze bilety (np. sektor C/G), zobaczymy czy będzie nas na Fulham 30 000.

Tak samo widze, że już znaleźli się kolejni przepowiadacze, że jakby były bilety po 10 zł to stadion byłby pełny.

Jaaaasne. Jakoś na APOELu NIKOMU ceny nie przeszkadzały. Teraz jak się nie chce dupy ruszyć to "wysoka cena biletu" jest "dobrą wymówką".
bla! Niektórzy chcieli płacić 3 krotność ceny jaka była!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując