Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51532
Stary 05.10.2011, 14:29
milosz napisał(a):Wyświetl post
W realnym , a Ty.
Jakbyś zrozumiał tekst to byś wiedział że Ja nie oczekuje od Cupiała 43 baniek (bo to absurd) tylko powiedzmy 1,5 (po negocjacjach) za Bitona. Jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to jego problem.

PS. to sie dotyczy też Feniks1983.
Potwierdzasz kolejny raz, że żyjesz w swoim świecie, który jest oderwaniem od realiów panujących w Wiśle Kraków - może na inne tematy niezwiązane akurat z tym masz coś do powiedzenia ale proszę Cię byś zrozumiał ani Biton ani Nunez nie będą grać w przyszłym sezonie w Wiśle bo nas na to nie stać. Dyrektor sportowy w dalszym ciągu szuka wśród zawodników doświadczonych, którym kończą się kontrakty bez żadnych rewelacji uprzedzając to co dziać się będzie zimą w kwestii transferów. Wszystkie koncepcje dotyczące budowy silnego europejskiego średniaka przy takim właścicielu jak obecnie są niemożliwe - wciąż się łapiemy na kolejne zielone światła a tak na prawdę wciąż ono świeci na czerwono dla rozwoju i budowy Wisły Kraków.
Odpowiedz cytując