Proud napisał(a):

Znajdź nam arabskich inwestorów a dopiero potem pisz takie dyrdymały.
W jakim wy świecie żyjecie?
|
W realnym , a Ty.
Jakbyś zrozumiał tekst to byś wiedział że Ja nie oczekuje od Cupiała 43 baniek (bo to absurd i trzeba wyjątkowo złej woli aby cos takiego mi sugerować) tylko powiedzmy
1,5(po negocjacjach) za Bitona. Jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to jego problem.
PS. to sie dotyczy też
Feniks1983.
Sam Basałaj mówił swego czasu że Wisła zamierzała kupić jakąś gwiazdę za "większą gotówkę", ale z pomysłu zrezygnowano bo "wylansował się Melikson".
Jest więc okazja dokonać racjonalnej inwestycji. Biton z Wisły (po jakims czasie w niej gry) odchodząc mógłby kosztowac np. tyle co Marcelo, czyli teoretyczny interes jest, choć ryzyko również...