Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6049
Stary 05.10.2011, 14:11
Jest nowy hit w "Dzienniku Polskim", wypowiedz Maskaanta o meczu z Legia: "jesli ktos obejrzy nasz mecz bez dzwieku stadionu i dzwiekow kibicow to uzna, ze wcale nie gralismy tak zle"
Kurde, chyba zaczne sobie spisywac te zlote mysli Od siebie dodam, ze jesli ktos w czasie naszego meczu przelaczyl na rozgrywane w tym czasie derby Londynu to w ogole moze nawte uznac, ze gralismy bardzo dobrze.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując