Jest nowy hit w "Dzienniku Polskim", wypowiedz Maskaanta o meczu z Legia: "jesli ktos obejrzy nasz mecz bez dzwieku stadionu i dzwiekow kibicow to uzna, ze wcale nie gralismy tak zle"

Kurde, chyba zaczne sobie spisywac te zlote mysli

Od siebie dodam, ze jesli ktos w czasie naszego meczu przelaczyl na rozgrywane w tym czasie derby Londynu to w ogole moze nawte uznac, ze gralismy bardzo dobrze.