Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51530
Stary 05.10.2011, 13:43
milosz napisał(a):Wyświetl post
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=25920

Super, o możliwościach finansowych Realu czy innego Interu wiemy, jednak nie z ligi hiszpańskiej, włoskiej czy angielskiej a z ligi francuskiej i to nie od mistrza kraju możemy na "stole negocjacyjnym" zobaczyć kwotę 43 melonów euro (za gościa o nazwisku Pastore, i to pomocnika a kasę wyłożył i kupił PSG). Czterdzieści trzy miliony euro, a my zastanawiamy się czy będzie 1,5 czy 1,6 na Bitona, na jedynego faceta który Nam strzela bramki seryjnie ...przypomnę (tak bez powodu) że piłka nożna właśnie polega w gruncie rzeczy na strzelaniu bramek.

Powiem tak, pozyskanie Bitona to nie jest zwyczajny transfer, w naszych warunkach to test dokąd podążamy i gdzie jesteśmy. Odpowiedź da nam wkrótce Pan Boss i niech mi nikt nie mówi że już ją zna, bo interes do zrobienia jest widoczny gołym okiem.

Kolego wszystko pięknie fajnie ale czy Ty wogóle wiesz o czym piszesz? Wiesz skąd PSG miało kasę na taki transfer? Zapytaj Lyonu czy OM czy Mistrza Francji Lille czy są w stanie na dzisiaj taką kasę wyłożyć za piłkarza? Odpowiem Ci nie są. Najpierw poczytaj skąd taka kasa a potem pisz cokolwiek.
Odpowiedz cytując