Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51528
Stary 05.10.2011, 13:16
Z Bitonem jest prosta sprawa. Czekamy. To Izraelczyk, zima dopiero przed nami. Przerwa zimowa również. W naszym systemie życiowo-myślowo-transferowym może się okazać, że na drugą rundę Biton ch... strzeli, a Genkow odzyska formę. I co wtedy? Jeśli Biton będzie z taką regularnością jak teraz pakował piłki do siatki co najmniej do czerwca, to wtedy pozostaje pytanie czy nie warto wyłożyć tego 1,5 mln euro i sprzedać go później za powiedzmy 2,5-3. Ale tak jak mówię, wystarczy pięć kolejek bez gola i już jego wycena będzie na poziomie 300 tys.
Odpowiedz cytując