|
Błaszczykowski nie wróci teraz do Wisły. Dla mnie to taki lekki szantaż ze strony Kuby - liczy na to, że trener da mu szanse. Co do Bitona to 1.6 E to na dzień dzisiejszy kwota nieosiągalna dla nas (vide transfer Deleva). Mam nadzieję, że będą jakieś przyzwoite transfery w zimie, choć z drugiej strony z taką polityką finansową pana C zmniejszamy dystans... ale do klubów z polskiej Ekstraklasy(o ile już nie musimy gonić vide Legia).
|