Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14049
Stary 05.10.2011, 11:59
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Moze wydawac sie to sprzeczne, ze mam o PiSie nienajlepsze zdanie ale ich bronie ale nie chodzi o to, zeby z PiSu robic partie idealna bo wiem, ze taka nie sa. Stawiam tylko sprzeciw wobec nadmuchanej medialnej nagonki i robieniu z partii Jarka złej bo np czesc jej czlonkow lubi spac do 9 a druga czesc wstaje o 5 rano wiec tez musza byc zli.
1. Ja też o tym wiem i każda racjonalna krytyka jest nawet nie tyle uzasadniona co wskazana.
2. Bardziej chodziło mi o to czy przypadkiem nie uważasz że stwierdzenia w rodzaju: "Ja tam z rzadow PiS pamietam glownie załosne kłotnie w Sejmie, wyzywanie sie, jak na Sejm to to był totalny rynsztok" są bardziej wynikem tego że "...bo gdzies tam zapamietali z jakiegos spotu czy przekazu w wiadomosciach, ze po PiSie jechano a PO chwalono" niż racjonalną oceną tamtego okresu?