Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
1283
05.10.2011, 11:10
Orientuje się ktoś, czy jakbym teraz w połowie października zapisał się na kurs, to zdążę zrobić prawko przez tymi nowymi przepisami? Jakbym w grudniu zdał egzamin teoretyczny, to w 2012 odbędę egzamin praktyczny jeszcze na starych zasadach?
Dzięki
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 05.10.2011 o godz. 20:58.
gianbuffon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gianbuffon
Znajdź inne posty napisane przez gianbuffon