|
Transmisja live na telebimach będzie jak oddadzą dj'ke na zachodniej... to całe centrum dowodzenia bunkrem.
Sprzedaż internetowa to dla naszego klubu widać bardzo ciężkie do wykonania i logistycznie nie do ogarnięcia przedsięwzięcie. Może się uda na następny sezon uruchomić internetową sprzedaż, gdyby to już ruszyło wiosną to było by coś.
|