Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6994
Stary 05.10.2011, 10:41
Pomysł na przełamanie i ciekawy „event” ? Otwarcie całego stadionu, obchody 105-lecia TS Wisła, „przeprosiny” za Małeckiego i styl gry (wyniki) które prezentuje teraz zespół. I żeby nie było że za darmo więc za bramkami 10 zł, narożniki 15 zł. a pozostałe za 20 zł. Student płaci 5 zł. Dzieci i kobiety gratis po odebraniu biletów w kasie. Oczywiscie dot. to meczu pucharowego z "jakże ciekawym" i "atrakcyjnym" przeciwnikiem jakim jest Fulham.
Ale u nas się nie da, bo nie … Za to można wymyśleć przejście przez śmierdzącą szatnię, oglądanie bramek strzelonych kilka lat temu z Barceloną, wizyta na miejscach VIP z których trzeba się wychylać żeby zobaczyć linię boczną boiska. To mają być super atrakcje ?

Z takim marketingiem/zarządem to daleko klub nie zajedzie. Panie Basałaj. Jak będzie LM i Barcelona na Wiśle to możesz kupony odcinać i pierdzieć z zadowolenia w krzesło. A że nie ma Barcelony i LM to trzeba niestety się wysilić i na początku włożyć żeby później wyciągnąć. A płakanie że nie ma kibiców ale „kiedyś” to się zmieni jest już nudne.
Ostatnio edytowane przez krakus76 : 05.10.2011 o godz. 11:06.
Odpowiedz cytując