|
Marszałek owszem do kompletu brakowało ok. 7 tys. kibiców, ale nie jest prawdą to, że 7 tys. biletów zostało w kasach. Gro z tych wolnych miejsc to miejsca vipowskie, czy w lożach, które chyba nigdy nie zostaną w pełni zapełnione. Na moje oko, bo nie mam wiarygodnych informacji to w kasach zostało max ok. 3 tys. biletów na najdroższe sektory.
|