Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16934
Stary 05.10.2011, 10:31
Marszałek owszem do kompletu brakowało ok. 7 tys. kibiców, ale nie jest prawdą to, że 7 tys. biletów zostało w kasach. Gro z tych wolnych miejsc to miejsca vipowskie, czy w lożach, które chyba nigdy nie zostaną w pełni zapełnione. Na moje oko, bo nie mam wiarygodnych informacji to w kasach zostało max ok. 3 tys. biletów na najdroższe sektory.
Odpowiedz cytując