Aldek napisał(a):

Nawet jeżeli wykup Dudu to 1.6 mln euro to zakladając,że będzie regularnie zdobywał bramki a my wywalczymy tytuł to trudno sobie wyobrażić,że nie wykupimy go.
Dudu pomoże w pucharach a w grudniu można go sprzedać z zyskiem o ile w pucharach nie pójdzie,za dobrego napastnika Wisla spokojnie uzyska 2.5-3 miliony euro.
Pieniądze na wykup będą z tegorocznych pucharów.
Ja raczej nie wierzę w taką kwote skoro za wypożyczenie zapłaciliśmy podobno 150 tys euro .
|
Dokladnie. I trzeba o tym mowic bo sadze ze osoby z klubu same nie zrozumieja.
Nawet mozna by zrobic jak Slask z Orestem " bez niego nie idziemy na R22 "
Tyle odemnie.