Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2774
Stary 05.10.2011, 10:21
Hehe, a to dobre
Rzuciłem teoretyczny domysł... tak naprawdę nie wiedziałem o kogo chodzi, mi się ten banner nie wyświetlił. Wislak86, patrzac na to, jak łączysz się z internetem - to może w tym rzecz (system wziął Cię za warszawiaka).
Odpowiedz cytując