rav napisał(a):

|
A może na jego banerze jest też logo partii i partia mu dopłaca - promuje siebie, ale też i partię.
|
To akurat byłoby bardzo intrygujące: o ile dobrze rozumiem to Rybiński jest popierany przez coś co określa się jako: "unia prezydentów" z Dutkiewiczem w roli głównej. W tej grupie jest również Majchrowski. A zatem: czyżby był to sprytny pomysł aby na forum kibiców Wisły promować ugrupowanie prezydenta Majchrowskiego

. Osobiście nie posądzam go o aż taki makiawelizm, ale kto wie ...

.