Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2773
Stary 05.10.2011, 10:16
rav napisał(a):Wyświetl post
A może na jego banerze jest też logo partii i partia mu dopłaca - promuje siebie, ale też i partię.
To akurat byłoby bardzo intrygujące: o ile dobrze rozumiem to Rybiński jest popierany przez coś co określa się jako: "unia prezydentów" z Dutkiewiczem w roli głównej. W tej grupie jest również Majchrowski. A zatem: czyżby był to sprytny pomysł aby na forum kibiców Wisły promować ugrupowanie prezydenta Majchrowskiego . Osobiście nie posądzam go o aż taki makiawelizm, ale kto wie ... .
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 05.10.2011 o godz. 10:20.
Odpowiedz cytując