Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
bkl
Banita
Od: 12.2010
Offline
#
11078
05.10.2011, 10:15
Ja oczywiscie mówie o piłlkarza w zasiegu gdyby Cupiał sypnął groszem
I sprzedaniu naszego obecnego składu
Ostatnio edytowane przez bkl : 05.10.2011 o godz. 10:17.
bkl
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez bkl