Wyświetl pojedynczy post
bkl
Banita
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11078
Stary 05.10.2011, 10:15
Ja oczywiscie mówie o piłlkarza w zasiegu gdyby Cupiał sypnął groszem
I sprzedaniu naszego obecnego składu
Ostatnio edytowane przez bkl : 05.10.2011 o godz. 10:17.
Odpowiedz cytując