Wyświetl pojedynczy post
bkl
Banita
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11076
Stary 05.10.2011, 09:46
Nasz skład powinien wygladać Tak
Bramka
Grzegorz Sandomierski(KRC Genk)
Marian Kelemen(Śląsk Wrocław)
Filip Kurto(Wisła Kraków)
Lewa Obrona
Nikola Mijalović
Junio Diaz
Stoper
Gordan Bunoza(Wisła Kraków)
Kamil Glik(Torino)
Arkadiusz Głowacki(Trabzonspor)
Tomasz Jodłowiec(Polonia Warszawa)
Prawa Obrona
Marko Jovanović(Wisła Kraków)
Marcin Wasilewski(Anderlecht)
Lewe Skrzydło
Tomasz Kupisz(Jagielonia Białystok)
Ivica Iliew (Wisł Kraków)
Defensywny Pomocnik
Przemysław Kazimierczyk(Śląsk Wrocław)
Czarek Wilk(Wisła Kraków)
Ofensywny Pomocnik
Maor Melikson (Wisła Kraków)
Radosław Majewski (Nothingam Forest FC)
Sebastian Mila(Ślask Wrocław)
Prawe Skrzydło
Waldemar Sobota(Ślask Wrocław)
Kalu Uche (Neuchâtel Xamax FC)
Atak
Dawid Nowak(GKS Bełchatów)
Dudu Biton(Wisła Kraków)
Arkadiusz Piech(Ruch Chorzów)
Odpowiedz cytując