Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2771
Stary 05.10.2011, 09:36
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Z tego co się orientuje, działa to na takiej zasadzie że o treści reklamy dowiadujemy się dopiero jak pojawi się na stronie i wtedy dopiero można zgłosić ewentualny sprzeciw.
Pozdrawiam.
Dzięki za wyjaśnienie. Sprzeciwu nie zgłaszam bo zwisa mi równo reklama kandydata z Warszawy. Nadal nie mogę jednak zrozumieć dlaczego kandydat z Warszawy decyduje się wykupić reklamę na portalu kibiców Wisły Kraków. Sensu za bardzo to nie ma .
Odpowiedz cytując