WISŁAZWE napisał(a):

Z tego co się orientuje, działa to na takiej zasadzie że o treści reklamy dowiadujemy się dopiero jak pojawi się na stronie i wtedy dopiero można zgłosić ewentualny sprzeciw.
Pozdrawiam.
|
Dzięki za wyjaśnienie. Sprzeciwu nie zgłaszam bo zwisa mi równo reklama kandydata z Warszawy. Nadal nie mogę jednak zrozumieć dlaczego kandydat z Warszawy decyduje się wykupić reklamę na portalu kibiców Wisły Kraków. Sensu za bardzo to nie ma

.