Temat: skrzynka piwa
Wyświetl pojedynczy post
osB
Member
 
Od: 12.2002
Skąd: dwa kilometry na północ od środka europy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 05.10.2011, 09:28
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Głosowanie zakończone. Teoretycznie jest sukces, ale poczekamy jeszcze na ogłoszenie wyników. Wielkie dzięki za pomoc w imieniu głównego zainteresowanego i własnym. Na zdrowie!
ja rowniez dziekuje wszystkim i rowniez licze ze cos skapnie
WIŚL@CY'01
Odpowiedz cytując