pan Dudi napisał(a):

Głosowanie zakończone. Teoretycznie jest sukces, ale poczekamy jeszcze na ogłoszenie wyników. Wielkie dzięki za pomoc w imieniu głównego zainteresowanego i własnym. Na zdrowie!
|
ja rowniez dziekuje wszystkim i rowniez licze ze cos skapnie
