Wyświetl pojedynczy post
bkl
Banita
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11075
Stary 05.10.2011, 08:40
Ale Kuba to już półka bo zaden z naszych skrzydłowych nie doruwnuje mu a do tego Kuba moze grac w ataku ale to tylko mazenia
Odpowiedz cytując