Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11074
Stary 05.10.2011, 08:26
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
hmm.. trochę powrotów Polaków z zagranicy do Wisły mieliśmy..przypomnij jak możesz który się sprawdził?
Kosowski, a sięgając wstecz to praktycznie cały zaciąg z 1998, potem Frankowski, Kuźba (1), Majdan (?), Kłos (?), Niedzielan dopóki się nie połamał.
Kwestia czy się ściąga zgranego gracza (Żuraw) czy kogoś kto coś jeszcze chce osiągnąć i ma dobre zdrowie. Pod to drugie np. podchodził Kowalczyk (Lubin), ale akurat na PO mamy dobrego Jovanovica.
Jestem przeciwny Głowie ( kiedy on będzie kończył - najwcześniej w lecie 2012), a Kuszczak i Dudka to spokojnie sobie znajdą klub na Zachodzie za 2-3x więcej pieniędzy niż u nas więc to s/f.
Ostatnio edytowane przez arti : 05.10.2011 o godz. 08:29.
Odpowiedz cytując