Wyświetl pojedynczy post
bkl
Banita
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11072
Stary 05.10.2011, 08:06
A może tak podpisać kontrak z Kubą Błaszczykowski w Czerwcu mu się koniczy kontrakt z BVB a nie jest zadowolony z pozycji w BVB
O to artykuł o KUbie
Błaszczykowski odejdzie z BVB już w grudniu?
http://.................../viewtopic.php?t=8338
Odpowiedz cytując