Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
bkl
Banita
Od: 12.2010
Offline
#
11072
05.10.2011, 08:06
A może tak podpisać kontrak z Kubą Błaszczykowski w Czerwcu mu się koniczy kontrakt z BVB a nie jest zadowolony z pozycji w BVB
O to artykuł o KUbie
Błaszczykowski odejdzie z BVB już w grudniu?
http://.................../viewtopic.php?t=8338
bkl
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez bkl