Co do gęby tego czy owego jako reklama na tej stronie
rav pisał w ostatnich latach chyba ze cztery razy,
ostatnio 29.09.2011 roku:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=2773
Poza tym technicznym tłumaczeniem trzeba również przyjąć do wiadomości to, że nikt rozsądny nie utnie karmiącej go ręki.