Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2767
Stary 05.10.2011, 01:01
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego na forum Wisły Kraków reklamuje się kandydat starujący do Senatu z Warszawy Czyżby szczegółowe badania elektoratu warszawskiego wskazały na to że w Warszawie kibicuje Wiśle tak dużo Warszawiaków że warto jest reklamować się na stronie "kibolskiej" Wisły .
Odpowiedz cytując