Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego na forum Wisły Kraków reklamuje się kandydat starujący do Senatu z Warszawy

Czyżby szczegółowe badania elektoratu warszawskiego wskazały na to że w Warszawie kibicuje Wiśle tak dużo Warszawiaków że warto jest reklamować się na stronie "kibolskiej" Wisły

.