Jak to po ile na Jage? A czemu miała by być inna cena? Po tyle ile na wszystkie inne mecze ligowe, do końca rundy nic się nie zmieni bo nie może. Chyba że pytasz czy zakwalifikują go jako mecz "top"? Na szczęście w Wiśle chyba aż tacy idioci nie pracują
