Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14043
Stary 04.10.2011, 23:40
pan_premier napisał(a):Wy¶wietl post
bez sensu to co piszesz.
jak Palikot zdobędzie 5% to wprowadzi kilku posłów, a nawet 3% dodane PO da im więcej.

Jedyne na czym zyskać może Tusk to na tym, że założy że nikt z głosujących na Palikota nie zagłosowałby na Palikota w PO, a to jest akurat duże uproszczenie i gra niewarta swieczki.

Odnośnie Lisa.

Skompromitował się doszczętnie, ale nietrudno go było dobić, bo jak ktoś chce przywalić za wszelka cenę to jest łatwym celem.

Kaczyński nic tym wywiadem nie zyskał, przekonał przekonanych, nie wierzę, że choć jedna niezdecydowana osoba mogła go po tym programie polubić
Palikot odbiera elektorat SLD a nie PO, więc zagrywka jak najbardziej słuszna. PO to obecnie prawdziwa PRowska banda, jak Putin w Rosji.
Skąd wiesz, że nie zyskał.

Patrząc na prezentacje kandydatów ruchu palikota, dziwię się ludziom że chcą na takie coś głosować. KOSZMAR!!

TVN też pieni się ze złości ! Rozkeciła się ta kampania. Wystosują takie działy, że po wyborach nie będzie co zbierać haha
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA