pan_premier napisał(a):

bez sensu to co piszesz.
jak Palikot zdobędzie 5% to wprowadzi kilku posłów, a nawet 3% dodane PO da im więcej.
Jedyne na czym zyskać może Tusk to na tym, że założy że nikt z głosujących na Palikota nie zagłosowałby na Palikota w PO, a to jest akurat duże uproszczenie i gra niewarta swieczki.
Odnośnie Lisa.
Skompromitował się doszczętnie, ale nietrudno go było dobić, bo jak ktoś chce przywalić za wszelka cenę to jest łatwym celem.
Kaczyński nic tym wywiadem nie zyskał, przekonał przekonanych, nie wierzę, że choć jedna niezdecydowana osoba mogła go po tym programie polubić
|
Palikot odbiera elektorat SLD a nie PO, więc zagrywka jak najbardziej słuszna. PO to obecnie prawdziwa PRowska banda, jak Putin w Rosji.
Skąd wiesz, że nie zyskał.
Patrząc na prezentacje kandydatów ruchu palikota, dziwię się ludziom że chcą na takie coś głosować. KOSZMAR!!
TVN też pieni się ze złości ! Rozkeciła się ta kampania. Wystosują takie działy, że po wyborach nie będzie co zbierać haha