emj10 napisał(a):

Arapaho, ale przecież wspomniałeś, że Sakiewicza w mediach nie spotkasz - oj pardon był cały tydzień na tapecie jak przedstawiał swoje iście kuriozalne teorie o śmierci Leppera - stąd trudno formułować zarzut o to, że nie dano mu możliwości spotkać się z Tuskiem i przeprowadzić z nim wywiadu. On zwyczajnie nie miałby zamiaru tego robić, choć ma GP, szmatławca GPC, internetową tubę propagandową typu niezalezna.pl, czy swoich blogerów na czele z Rolexem, czy Ściosem, a także ma do dyspozycji niezalezna.tv. Toć jest imperium medialne Sakiewicza, którego z pewnością pozazdrościłby mu Urban, czy Piński.
Tak samo porównanie TVN do TV Trwam jest delikatnie mówiąc mocno naciągane. Trudno porównywać pierwszą/drugą telewizję w Polsce jeśli chodzi o oglądalność do małego kanaliku dla nielicznych. Pierwsza wychodzi z założenia, że jest dla wszystkich, tak samo jak TVP i stara się lizać każdemu po trochu, choć jak dobrze wiemy liże głównie od lewa do środka, a prawą część zostawia do lizania komu innemu. Osobiście dziwiłbym się TVN-owi, gdyby ostro opowiedział się, że popiera PO, czy Palikota. Gdyby coś takiego zrobiło Fox i przyznało się, że są telewizją dla republikanów to byłby ich gwóźdź do trumny. Tak samo jeśli ktoś poogląda sobie dłużej BBC (ja właśnie wracam z dwutygodniowej kuracji w Londynie, gdzie głównym zabiegiem było właśnie oglądanie BBC) to zrozumie, że lewicowa mentalność w tej telewizji dominuje, tak samo jak w narodzie brytyjskim i może nie ma namolnego naganiania na lajburzystów, ale gołym okiem widać, że Cameron nie jest ich idolem. Także z tą telewizją jest w Polsce całkiem nieźle. Gdyby jeszcze to TVP rozwalić na dobre, albo w ostateczności przypisać każdej stacji dany nurt polityczny dając PiS-owi i PJN-owi dwójkę (obecnie w rękach SLD), PO i PSL dając jedynkę (obecnie w rękach PO), a SLD, Palikotom i innym gadają oddając kanał Info (obecnie PSL ma tą stację na wyłączność) to mogłoby uporządkować na dłuższy czas sytuację w tym PRL-owskim tworze gdzie Snopkiewicze i podobne wciąż trzymają za sznurki. A tak będzie tej jesieni od zabawa z przejmowanie mediów, czy to do władzy dojdzie PiS, czy Po w innej konfiguracji koalicyjnej.
Kto oglądał wczoraj dobrą komedię jakoś koło 22? Tak, wiem że wszyscy oglądali. Można się było uśmiać do rozpuku. Dobre sms-y krążył po tym od ludzi z tego towarzystwa: "Nagrody Kisiela odwołane. On by tego nie wytrzymał"
|
NIe no stary teraz to dałeś po pi..ie zdrowo.
Niechodzi o Sakiewicza tylko o dowolnego prawicowego dziennikarza który MIAŁBY PRAWO - maglować przez 45 min pana premiera. NIe udawaj że nie złapałeś o czym pisze.
A już określenie GP jako imperium Sakiewicza do tego jako szmatławca- mediów tworzonych z dobrowolnych składek ludzi (w tym opłat za gazety) działających na zasadzie Fundacji do finansowanych i powstałych z kasy publicznej TVP lub z różnych ciemnych interesów mediów Urbana (NIE,FAKTY i MITY),POLSAT (związki z WSI) czy TVN (związki z SB i PZPR),to pokaz z Twojej strony niewiedzy albo głupoty Jak nie widzisz asymetrii w przekazie,do tego różnic jakościowych w przekazie informacji na korzyść GP czy TRWAM vs TVN,TVP czy POLSAT to mi Cię żal i o tyle mnie to dziwi że często wypowiadałeś się na tym forum sensownie.
I nie mamy co się porównywac do angielskich wzorców.Nie ta bajka,nie ta kultura,nie te zasoby i nie ta armia.Powiedz coś w Londynie publicznie na Królową to będzie lincz, a u nas zginal prezydent a rząd przez 1,5 roku nie zrobil nawet analizy numerycznej parametrow lotu i prawdopodobieństwa zniszczeń samolotu.O czym mowa.Tam dają azyl osobom ściganym w Rosji ,u nas boją się zarządać zwrotu naszej własności - resztek samolotu i czarnych skrzynek