Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6043
Stary 04.10.2011, 22:27
Maskanta zwolnic nie mozna! Nie mozna go wywalic z tego powodu, ze druzyna jest tak naprawde ciagle w budowie. Wszyscy zdaja sie narzekac na Lameya i Jaliensa bo graja kiepsko no i fakty sa niestety takie ze ta dwojka gra ponizej oczekiwan. Ja jednak nie mam watpliwosci ze w zimie lub w lecie juz ich nie bedzie, tak jak juz nie ma Branco. Wywalenie Maskanta skonczylo by sie tym ze przyszedlby nowy trener i zaczal ukladac klocki od nowa, w polowie by mu przerwano i przyszedlby kolejny i znowu zaczal ukladac po swojemu. Niestety temu tez podziekowano by po roku i nastepny znowu zaczalby wszystko od nowa. No i tak w kolo Macieju.
Odpowiedz cytując