|
Maskanta zwolnic nie mozna! Nie mozna go wywalic z tego powodu, ze druzyna jest tak naprawde ciagle w budowie. Wszyscy zdaja sie narzekac na Lameya i Jaliensa bo graja kiepsko no i fakty sa niestety takie ze ta dwojka gra ponizej oczekiwan. Ja jednak nie mam watpliwosci ze w zimie lub w lecie juz ich nie bedzie, tak jak juz nie ma Branco. Wywalenie Maskanta skonczylo by sie tym ze przyszedlby nowy trener i zaczal ukladac klocki od nowa, w polowie by mu przerwano i przyszedlby kolejny i znowu zaczal ukladac po swojemu. Niestety temu tez podziekowano by po roku i nastepny znowu zaczalby wszystko od nowa. No i tak w kolo Macieju.
|