|
Poproszę o kolejnego miesięcznego bana.
Raz, że dobrze mi to robi na nerwy, dwa nie muszę komentować postów typu dynek.pl i jemu podobnych.Co z tego, że poszedł ignor, gdy co chwila ktos go cytuje i tylko niepotrzebnie podnosi sie cisnienie.
Może za miesiąc będzie trochę zdrowsza atmosfera.
|