Wyświetl pojedynczy post
dako
Junior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8237
Stary 04.10.2011, 22:07
Ja tam często widuję Holendrów na ulicy Gdańska, ale jakoś nie przyszło mi do głowy zachowywać się w stosunku do nich agresywnie. Czas chyba zmienić nastawienie!!

Ciekawe jakie larum by się poniosło, gdyby to nasze pieski spacyfikowały (z wiadomym skutkiem) przedstawicieli kraju, gdzie krowy są ładniejsze od kobiet - nie mylić z niemcami.

BTW współcześni Holendrzy to w większości żydzi z kresów więc o czym my w ogóle mówimy...
Odpowiedz cytując