Nie no, tak jak kiedyś pisałem. W 99% przypadkach gram single, max duble (rzadko), ale raz na jakiś czas weźmie mnie na pogranie takiego waryjota za kilka złotych. "Każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może".

Nie podchodźcie do tego zbyt poważnie.
