Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10162
Stary 04.10.2011, 21:52
Nie no, tak jak kiedyś pisałem. W 99% przypadkach gram single, max duble (rzadko), ale raz na jakiś czas weźmie mnie na pogranie takiego waryjota za kilka złotych. "Każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może". Nie podchodźcie do tego zbyt poważnie.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując