Co wyście się tak uczepili tego stylu? Weszło napisało kilka tygodni artykuł na ten temat i od tego czasu to forum roi się od ekspertów od STYLU. Odmieniacie to pojęcie przez wszystkie przypadki, powołujecie się na jego brak przy każdej okazji czyniąc z tego główny zarzut wobec Maaskanta.
Prosiłbym zatem abyście spróbowali opisać czymże ten styl jest a potem wskazali jakiż to styl mają Legia, Śląsk, Odense i Twente.