Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6040
Stary 04.10.2011, 21:50
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Haha, urzekła mnie ta historia - znaczy się, że Ciebie tez kupil mistrz lansu
Ja tam wolę żeby trener wypowiadał się w stylu Smudy ale żeby zamiast tego prowadzona przez niego drużyna przemawiała na boisku.
To nie są gracze na puchary i na granie co 3 dni ? Przepraszam, a kto opowiadal bajki o dwoch równych "11"
Moze to nie są gracze na puchary ale nie uwierze, ze piłkarze będący reprezentantami kilku nie takich słabych
znowu krajów, uczestniczy mistrzostw świata nie są w stanie stworzyć drużyny potrafiącej grać w jakimś
przyzwoitym stylu chociaż w lidze polskiej.

Co wyście się tak uczepili tego stylu? Weszło napisało kilka tygodni artykuł na ten temat i od tego czasu to forum roi się od ekspertów od STYLU. Odmieniacie to pojęcie przez wszystkie przypadki, powołujecie się na jego brak przy każdej okazji czyniąc z tego główny zarzut wobec Maaskanta.

Prosiłbym zatem abyście spróbowali opisać czymże ten styl jest a potem wskazali jakiż to styl mają Legia, Śląsk, Odense i Twente.
Odpowiedz cytując