Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6039
Stary 04.10.2011, 21:25
nesta napisał(a):Wyświetl post
(...)
Haha, urzekła mnie ta historia - znaczy się, że Ciebie tez kupil mistrz lansu
Ja tam wolę żeby trener wypowiadał się w stylu Smudy ale żeby zamiast tego prowadzona przez niego drużyna przemawiała na boisku.
To nie są gracze na puchary i na granie co 3 dni ? Przepraszam, a kto opowiadal bajki o dwoch równych "11"
Moze to nie są gracze na puchary ale nie uwierze, ze piłkarze będący reprezentantami kilku nie takich słabych
znowu krajów, uczestniczy mistrzostw świata nie są w stanie stworzyć drużyny potrafiącej grać w jakimś
przyzwoitym stylu chociaż w lidze polskiej.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując