Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
6037
04.10.2011, 20:25
nesta
napisał(a):
...
Nie wiem, czy najlepszym pomysłem jest publikacja takiej rozmowy. Wiadomo nie od dziś, że media lubią wchozić na forum, ktoś podłapie i zrobi się nie dość, że szum medialny, to będzie jazda wewnątrz klubu..
Luk_Biala_Gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk_Biala_Gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez Luk_Biala_Gwiazda