|
Primo - nie mamy Sakiewicza bo jakby ktoś nie zauważył Sakiewicz nie ma możliwości spotkać się w TV face to face z Tuskiem (ani Pośpieszalski,Wildstain czy Ziemkiewicz)
Secundo- wiadomo kto komu sprzyja w przypadku TV TRWAM bo tam nie mówią że są za nikim a forują PIS tylko mówią otwarcie że są za Kaczyńskim. Z kolei TVN robi z siebie mega niezależnych a promują jak mogą Palikota i Tuska
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
|