Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6034
Stary 04.10.2011, 19:30
Spotkalem dzisiaj Pana Roberta Maaskanta na krakowskim Kazimierzu i porozmawialismy dobre 15 min. Niesamowicie cieply, uprzejmy, sympatyczny czlowiek, obdarzony wielka kultura osobista. Spytalem go wprost czy nie uwaza, ze zadania jakie postawil przed nim Cupial sa niewspolmierne do umiejetnosci zawodnikow jakich ma, ze to nie sa gracze na LE, LM, na to aby dominowac w polskiej lidze i wygrywac mecze co 3 dni. Odpowiedzial krotko: "That's absolutely true". Mowi, ze beda sie starali pracowac tak ciezko jak sie da, ale pewnych rzeczy sie po prostu nie przeskoczy. Widac, ze robi wszystko aby wycisnac maximum z materialu, ktory ma. Inna sprawa, ze moze niewiele. Naprawde klasa czlowiek. Zmienilem troche opinie na jego temat po tym spotkaniu. Tzn uwazam, ze jesli w jego miejsce mialby przyjsc jakis polski burak albo ktos na jego poziomie z zagranicy to bedzie to najbardziej idiotyczna decyzja wladz Wisly od dluzszego czasu.
Odpowiedz cytując