Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51518
Stary 04.10.2011, 19:10
Merkury ciągniesz to swoje czarnowidztwo, a argumentów nie masz żadnych. Co okienko (od roku, czyli praca Stana) przychodzą do nas lepsi piłkarze od tych co byli i pewnie dlatego jest MP2011 i LE, a nie wice-MP2010 i Karabach.

Jakość zaś to 3 może 4 kolejne, dobre transfery. Bo na dziś to nie rywalizujemy z Barceloną.
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Tak tak juz madre glowki wiedza wszystko, ze Bitona Wisła nie wykupi. Numery w lotka by podali jak tak wszystko dobrze wiedzą.
Dokładnie o tym piszę, mam prośbę do tych co widzą wszystko na czarno, numery do totolotka proszę i ma być 6, skoro znacie tak precyzyjnie przyszłość. Niestety Ja jej nie znam.
Ostatnio edytowane przez milosz : 04.10.2011 o godz. 20:31.
Odpowiedz cytując