Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19839
Stary 04.10.2011, 19:02
Dla mnie Kapka na 100%.
7 lat czekania i wreszcie...
w 2007 byłem po raz pierwszy z żona na meczu i pamiętam jak stwierdziła: pewnie niedługo będa wszystkie trybuny (wtedy były 2). Heh, ale zlecialo
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując