Hmm Genkow chyba powoli wraca..
Cytat:
„Miałem operację w szpitalu św. Rafała. Była wykonywana metodą amerykańską, lekarze wkładali mi linki do kostki. Byłem dzisiaj na konsultacji i doktor powiedział, że wszystko jest dobrze” – mówił Patryk Małecki, który odwiedził klub przy okazji dnia otwartego stadionu.
„Potrzebuję paru tygodni, żeby wrócić do swojej dyspozycji. Za dwa tygodnie będę mógł odstawić kule i za około miesiąc wznowię treningi. Mam nadzieję, że już pod koniec listopada będę mógł zagrać. Zostaną nam wtedy trzy mecze do rozegrania” – dodał „Mały”.
|
www.wisla.krakow.pl