Aldek napisał(a):

|
Dlaczego wyciągasz Bunozie mecz z pucharu polski a nie wyciągniesz wcześniejszego ligowego bodajże z Bełchatowem gdzie zagrał bardzo dobry mecz .
|
Mecz z Flotą był ostatnim przed Holendrami i Legią. I dlatego to on był wyznacznikiem formy Bunozy, a nie mecz z żałosnym Bełchatowem, który w meczu z nami sam sobie bramkę strzelił. Twente to nie Korona, Bełchatów ani Flota, a skoro dał dupy z tą ostatnią drużyną, to nie wiem o co zarzuty do trenera.