Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14893
Stary 04.10.2011, 18:01
Aldek napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego wyciągasz Bunozie mecz z pucharu polski a nie wyciągniesz wcześniejszego ligowego bodajże z Bełchatowem gdzie zagrał bardzo dobry mecz .
Mecz z Flotą był ostatnim przed Holendrami i Legią. I dlatego to on był wyznacznikiem formy Bunozy, a nie mecz z żałosnym Bełchatowem, który w meczu z nami sam sobie bramkę strzelił. Twente to nie Korona, Bełchatów ani Flota, a skoro dał dupy z tą ostatnią drużyną, to nie wiem o co zarzuty do trenera.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując