Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14037
Stary 04.10.2011, 17:46
Orson napisał(a):Wyświetl post
orzeu zgadzam się z Tobą w 100%
po tej stronie mamy Lisa a po drugiej Sakiewicza który Tuska by również chciał rozszarpać
i to jest zenujące
Spoko, ale kto jest Sakiewicz? Ile osób go zna?

Poza tym to jest trochę jak z tv trwam oraz tvnem. Wiadomo komu sprzyja jedna tv, a komu druga. Co je różni? TV Rydzyka się z tym w żaden sposób nie kryje, a TVN udaje obiektywizm.