Orson napisał(a):

orzeu zgadzam się z Tobą w 100%
po tej stronie mamy Lisa a po drugiej Sakiewicza który Tuska by również chciał rozszarpać
i to jest zenujące
|
Spoko, ale kto jest Sakiewicz? Ile osób go zna?
Poza tym to jest trochę jak z tv trwam oraz tvnem. Wiadomo komu sprzyja jedna tv, a komu druga. Co je różni? TV Rydzyka się z tym w żaden sposób nie kryje, a TVN udaje obiektywizm.