Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14890
Stary 04.10.2011, 17:30
Aldek napisał(a):Wyświetl post
Bunoza to powinien zagrać już z Twente do walki z Janko byłby lepszy od Jaliensa.
Bunoza ma najlepsze wyprowadzenie piłki ze wszystkich naszych stoperów potrzeba mu regularności, gry,w poprzednim sezonie zagrał kilka dobrych spotkań popelnial błędy ale mniejsze od błędów Jaliensa obecnie.
Przykro mi, że nie zapamiętałem nazwisk napastników Floty ale skoro Bunoza z Jovanoviem nie radzili sobie z nimi naprawdę trzeba dużej odwagi (albo bezmyślności), żeby stwierdzić, że Bunoza poradziłby sobie z Janko
Odpowiedz cytując