borys Moje poglądy są racjonalne, a twoje to bezzasadny pesymizm. Ot taką mamy różnicę zdań.
Ano zobaczymy jak Genkow zareaguje na bycie rezerwowym. Jak wrócą Melikson i Małecki to Ja np. uważam że Mały powinien być rezerwowym i już masz kogoś kto wchodzi z ławki i może zmienić losy meczu. Wilk z Apoelem wszedł jako rezerwowy i strzelił bramkę a podawał mu rezerwowy Iliew ... mógłbym tak ten temat ciągnąć ale ...po co... toż już mówiłem że to nie ma sensu.
A od kiedy to mamy napastnika pokroju Bitona ...powtórzę ta rozmowa nie ma sensu, Ja w głowie Cupiała nie siedzę.
I sugeruję pozostać przy tej konkluzji że za parę miesięcy zobaczymy co Boss nam zafunduje w tym temacie.