Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51512
Stary 04.10.2011, 17:11
borys Moje poglądy są racjonalne, a twoje to bezzasadny pesymizm. Ot taką mamy różnicę zdań.

Ano zobaczymy jak Genkow zareaguje na bycie rezerwowym. Jak wrócą Melikson i Małecki to Ja np. uważam że Mały powinien być rezerwowym i już masz kogoś kto wchodzi z ławki i może zmienić losy meczu. Wilk z Apoelem wszedł jako rezerwowy i strzelił bramkę a podawał mu rezerwowy Iliew ... mógłbym tak ten temat ciągnąć ale ...po co... toż już mówiłem że to nie ma sensu.

A od kiedy to mamy napastnika pokroju Bitona ...powtórzę ta rozmowa nie ma sensu, Ja w głowie Cupiała nie siedzę.

I sugeruję pozostać przy tej konkluzji że za parę miesięcy zobaczymy co Boss nam zafunduje w tym temacie.
Ostatnio edytowane przez milosz : 04.10.2011 o godz. 17:16.
Odpowiedz cytując