Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51510
Stary 04.10.2011, 16:44
tofik napisał(a):Wyświetl post
Sytuacja jest trudna, nawet do teoretycznego rozważania, bo właściciel nigdy się nie określił. Czy dalej pędzimy w stronę LM nie tworząc nic trwałego. Czy może trochę spuszczamy z tonu, dajemy czas by klub się mógł rozwinąć, stworzyć szkolenie.

Ale jak bym ja miał decydować :
Z całej tej grupki... Pareiko byłby wart przedłużenia kontraktu. Tak na rok jako zabezpieczenie, ale oczywiste, że trzeba kombinować kogoś kto wejdzie między słupki gdy Sergiej odejdzie.

Natomiast.przedlużanie kontraktu z Jirsakiem to byłby fatalny pomysł. Nadal nie mielibyśmy dobrego pomocnika w środku, a Czech blokowałby miejsce w 18tce młodemu polskiemu zawodnikowi z ME.
Facet przez 5 lat nie potrafił przebić się na stałe do pierwszej jedenastki, młodszy już nie będzie. Wystarczy tego.

Resztę ja przynajmniej bym pożegnał bez żalu. Zszedł z kosztów kontraktowych, do 18tki wpuszczał młodych piłkarzy tj Nalepa, Chrapek, Czekaj, Brud.

Oby te spotkania na górze zaowocowały takimi właśnie rozwiązaniami. Im szybciej odchudzimy kadrę tym lepiej. Ta cała nasza szeroka kadra to mit, za dużo w niej zawodników typu Palijic, Garguła, Jirsak czy Lamey - oni nawet na naszą ligę są w większości po prostu za słabi. Niestety okazuje się, że ilość zawodników nie przekłada się w jakość.
Odpowiedz cytując