@Szprotson
Piszesz, że wychowywał się w Argentynie, gdzie środkowi pomocnicy grają w określony sposób. Wszystko okej, ale on nie grał jako środkowy pomocnik. Te "plotki" traktuj raczej z przymrużeniem oka.

To niemal mityczne bycie Argentyńczykiem z nikogo dobrego piłkarza nie uczyni.
Chodzi raczej o to, że Nunez na razie prezentuje się kiepsko, chociaż nie można zaprzeczyć, że miał obiecujące przebłyski. Skoro w ojczyźnie trzymał się bliżej lewej strony, to może powinien zagrać za Kirma?