Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6033
Stary 04.10.2011, 16:29
@Szprotson
Piszesz, że wychowywał się w Argentynie, gdzie środkowi pomocnicy grają w określony sposób. Wszystko okej, ale on nie grał jako środkowy pomocnik. Te "plotki" traktuj raczej z przymrużeniem oka. To niemal mityczne bycie Argentyńczykiem z nikogo dobrego piłkarza nie uczyni.
Chodzi raczej o to, że Nunez na razie prezentuje się kiepsko, chociaż nie można zaprzeczyć, że miał obiecujące przebłyski. Skoro w ojczyźnie trzymał się bliżej lewej strony, to może powinien zagrać za Kirma?
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując