Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51508
Stary 04.10.2011, 16:24
Kolego Milosz nie idź tą drogą. Kiedy my wydaliśmy na jednego piłkarza 1 mln euro. Widzisz wolę w działaniu Cupiała zbudowania silnej drużyny w oparciu o wypożyczenia, zawodników za darmo etc.. Zajmij się lepiej pisaniem powieści Sience Fiction a nie tematem polityki transferowej Wisły bo jej nie ogarniasz. Nie widzę tylko czarnej dziury ale realnie podchodzę do tego co jest - asekurujesz się w ten sposób gdyż dyskusja konkretna i rzeczowa pozostaje w twoim przypadku absurdem. Teraz zagadka ile wydaliśmy na transfery od 2003 roku a ile zarobiliśmy od tego momentu na nich - nie jest zbrodnią sprzedawać graczy ale z głową inwestować w następców (procentowo to wychodzi może max 30% i tak jest to na wyrost). Na którym z zawodników, którzy przyszli w dwóch okienkach transferowych możemy zarobić?
Odpowiedz cytując