ping napisał(a):

|
wtedy to ojciec wziol mnie pierwszy raz na mecz poniewaz pochodzi z krakowa,
|
Pierwsze to
weź do ręki słownik i popatrz jak się pisze powyższe wyrazy a potem się wypowiadaj na forum Wisły
Kraków.
http://marszniepodleglosci.pl/
11 listopada wszyscy udajemy się do Warszawy !!!