|
Nunez jest piłkarzem słabym technicznie,jeżeli gość prowadzi piłkę i ma wielki problemy żeby na chwile podnieść glowę , i rozejrzeć się kto mu się pokazuje(akcja w meczu z Twente i wychodzący do podania Paljić), w 90 % musi mieć kilka kontaków żeby odegrać piłkę bo z pierwszej piłki to gra zazwczaj do tyłu albo do przeciwnika to świdaczy o nim że nie nadaje się do gry kombinacyjnej bo przy takiej trzeba grać szybko!!!piłkarz dobry technicznie nie prowdzi pilki jak koń z klapkami na oczach,potrafi grać szybko i mocno na małej przestrzeni a Nunez tego nie potrafi!!! co mnie obchodzi czy on założy komuś siatę na meczu? Jeśli Maaskant chce żeby Wisła stwarzała więcej sytuacji bramkowych to trójka pomocników Sobol -Wilk-Nunez się do tego nie nadaje.Osobiście lubie kazdego z nich,ale ich umiejątnosci do takiej gry się nie nadają, niech każdy zwróci uwagę jak każdy z tych zawodników gra do przodu,ile potrzebuje kontaków z pilką żeby ją zagrać(a każdy kontakt to czas żeby przeciwnik zdążył doskoczyć,przesunąć się w obronie-mecze z twente pokazał co można z taką grą osiągnąć ).
|