|
@milosz
Pareiko - wiosna była nieco dawno temu, teraz pracuje na nowa umowe, jak widac ze zmiennym szczesciem(Kirm tez mial sezon konia).
Jirsak - bywa przydatny od x lat, jak na pilkarza za, ktorego sporo zaplacilismy i na poniesione koszty utrzymania troche za malo. (na alibi gra poprawnie od zawsze)
Paljic - nie jest lewym obronca a skrzydłowym, na skrzydle szalu też nie robi.
Biton - 1.6 mln. EUR (słownie milion sześcset tysięcy euro) czy najdrozszy pilkarz nie kosztował nas połowe tego.
Nunez - powod patrz wyzej(tylko troche mniej)
Dodatkowo kwota za Biton + Nunez to dala by wiecej niz kasa wydana do tej pory w kilku okienkach razem, no i dorzuc do tego pozostale potrzeby, ktore tez beda kosztowac chocby byly za darmo.
Przyjda nowi to przecietnie wydamy na nich mniej/szt. bo potrzeby ilosciowe beda wieksze ,nie czarujmy sie dobry pilkarz kosztuje. Nie wierzysz? Meleks przyszedl za darmo? Jovanovic tez? Genkov? (oczywiscie zdaza sie wpadki ala Kirm, Jirsak ale prawdopodobienstwo jest mniejsze niz przy wolnych agentach).
Okienko zimowe Genkow - przyszedl za kase, Melikson - przyszedl za kase, Pareiko - darmo(i tak naprawde nie wiadomo czy to byl taki okres czy potrafi to zaprezentowac dluzej).
Okienko letnie - Nunez to nadal znak zapytania + jak opisalem wyzej jest przelotem jak i Biton, Jovanic zgoda, Iliev - nie do konca jak piszesz co z wydolnoscia(pada po 60-70 minutach).
Zakladac ze nie bedzie rozowo mozna stad ze raporty finansowe mowia o sporej sumie wyprowadzonej do TF(z transferow) podczas gdy powinno to isc w druga strone. Dodatkowo jak masz ograniczone srodki a musisz kupic kilka "rzeczy"(ale musisz koniecznie) to jasnym jest ze im wiecej tych rzeczy bedzie, beda one tansze a co za tym idzie gorszej jakosci.
Ostatnio edytowane przez borys : 04.10.2011 o godz. 15:48.
|